Organik Saf Salep Satış Mağazası | 1960 yılından beri Kadem Sahlep

Hakkımızda

Kadem sahlepçilik olarak 1960 yılından itibaren salep işleriyle salep kalitemizden ödün vermeden iştigal etmekteyiz. Babamızdan(1.kuşak)aldığımız bu salep mesleğini 2.kuşak olarak sürdürmekteyiz.Kendimizi bu işte bilirkişi olarak görüyoruz.Salep'e bir bakışta kalitesini ve değerini rahatlıkla anlarız.Satışlarımız tane salep ve toz saf salep olarak ikiye ayrılır.Toz saleplerimiz %100 saf saleptendir,kesinlikle içerisinde katkı maddeleri yoktur.

Dondurmanın ana maddesi saleptir. Bu yüzden salep'in dondurma yapımında çok büyük etkisi vardır.İyi bir dondurma elde etmek isteniyorsa kaliteli salep kullanılmalıdır.Salep'in kokusu rehası ve özü çok önemlidir.Doğal salepten yapılan dondurmanın ne tadına nede lezzetine doyulur.

Dogal ve kaliteli Salep'in sırrı bizde saklıdır.Unutmayalımki her toz salep saf salep demek değildir.Türkiye'nin hemen hemen her yerine yaptığımız salep satışlarımızla salep işinde güvenilen,öncü bir salep firması olduğumuzu ve üretim belgelerimizle kanıtlamaktayız. Saygılarımızla


Tüm Hakları Saklıdır © 2024 seo webte